Kapilárne rohože

Úvod > Produkty > Kapilárne rohože

Kapilárne rohože G-TERM sú unikátnym systémom stropného, stenového a podlahového vykurovania a chladenia. Tento systém kapilárneho vykurovania a chladenia využíva tisíce rokov v prírode overenú "technológiu". Inšpirujú sa u rastlín, živočíchov či ľudského tela, ktoré využívajú pre vnútorné rozvádzanie tekutín hustou sieťou jemných kapilár. Kapilárne rohože sa tak dokážu rýchlo prispôsobiť zmene teploty.

Kapilárne vykurovanie aj chladenie
Kapilárne rohože G-TERM sú akýmsi systémom dva v jednom, ktorý je schopný miestnosti v zime vykurovať a v lete ochladzovať. Kapiláre kúrenie tak znamená pre majiteľov významnú úsporu finančných prostriedkov aj pre chladenie.

Využitie kapilárnych rohoží
Kapilárne rohože G-TERM sa využívajú v rodinných domoch, penziónoch, hoteloch, obchodných a administratívnych centrách, bazénoch, sanatóriách či v nemocniciach. Kapilárne rohože je možné využiť pri novej výstavbe aj rekonštrukciu architektonicky cenných budov.

Kapilárne rohože pre alergikov!
Navyše sú kapilárne rohože vhodné pre miestnosti, kde bývajú ľudia náchylní k alergiám. Pri kapilárnom kúrení a chladenie sa totiž využíva sálanie, vďaka čomu nedochádza k víreniu prachu.

Kapilárne rohože sú ideálnym systémom pre vykurovanie aj chladenie a majú mnoho ďalších výhod! Spýtajte sa nás!

Kapilárne rohože ponúkajú rôzne druhy inštalácií tak, aby systém vždy zodpovedal požiadavkám investora či architekta. Vďaka svojej flexibilite tak môžu byť kapilárne rohože inštalované v sadrokartóne, zaliate v železobetónovej doske alebo v samo nivelačnej stierke.

Typy inštalácií rohoží

Nenašli ste, čo Vás zaujíma?

Nenašli ste, čo Vás zaujíma? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonických kontaktov!

Kontaktovať

Potrebujete poradiť s výberom ?