Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/gtermsk/public_html/_inc/config.php on line 9
O nás - Ekologické vytápění G-TERM:

O nás

G–TERM je popredným slovenským dodávateľom systémov vykurovania a chladenia tepelnými čerpadlami. Ako jedna z mála firiem zaisťujeme kompletnú dodávku systému - od ekonomického zhodnotenia investície, prípravy a vypracovania projektu, dodávok všetkého materiálu, zabezpečenie výstavby až po záručný a pozáručný servis zariadení.

Tepelné čerpadlá od skúsených odborníkov

G-TERM má viac ako 20 rokov skúseností s inštaláciami systémov vykurovania a chladenia tepelnými čerpadlami Waterkotte. Za dobu pôsobenia na trhu už inštaloval niekoľko stoviek tepelných čerpadiel s malými výkonmi aj s výkonmi v stovkách kilowatt.

Systém G-TERM tepelné čerpadlá je tak výhodný predovšetkým pre zákazníkov, ktorí od nás získajú kompletnú dodávku so zárukou aj prípadným servisom. Firma G-TERM má viac ako dvadsaťročné skúsenosti s inštaláciami systémov vykurovania a chladenia tepelnými čerpadlami v rodinných domoch, obecných a mestských objektoch či administratívnych budovách. G-TERM sa tiež ako jedna z mála firiem zaoberá priemyslovým využitím tepelných čerpadiel napr. v potravinárstve, priemysle povrchových úprav či vodárenstva.


Kvalitné nemecké tepelné čerpadlá

G-TERM na slovenskom trhu výhradne zastupuje nemeckého výrobcu kvalitných a úsporných tepelných čerpadiel Waterkotte, ktoré majú viac ako 40 rokov skúseností s výrobou a inštaláciou tepelných čerpadiel.Produkty